Pivovary

Rádi bychom Vám nabídli realizaci a výstavbu minipivovaru. Jedná se o  minipivovar s kapacitou 20 hl za rok nebo i více, dle požadavku zákazníka. Vše je v nerezovém provedení , z nerezového materiálu. Pokud by byl zájem o pokrývky a obložení z měděného materiálu, je cena dražší. Zde se jedná pouze o efekt a design. Samozřejmostí musí být pravidelná údržba tohoto povrchu. Nabízíme Vám kompletní dodávku na klíč – kompletní sestavu v základním provedení. Možností jsou i další řešení jako je např. poloautomatické ovládání, filtrace nebo větší počet přetlačných tanků. Kompletní dodávka obsahuje dodávku a výrobu technologického zařízení, potrubní rozvody, elektroinstalaci, uvedení do provozu a zaškolení obsluhy.

Cena za potrubní rozvody a elektroinstalaci a montáž zařízení a technologická pomoc bude upřesněna podle konečné dispozice minipivovaru, do uzavření smlouvy o dílo.

Doba montáže se předpokládá 1 měsíc i za účasti pracovníka investora, který tam bude pracovat a to z důvodu , aby se seznámil se zařízením. Součástí nabídky jsou dva základní recepty na vaření piva, samozřejmě i návody na obsluhu a údržbu v anglickém jazyce. Termíny dodávek jsou přibližně 5 měsíců a k tomu doprava zařízení.

Lihovary

Nabízíme také výstavbu lihovaru na klíč. Pro více informací nás kontaktujte.